Yatırımlarınızı yönetmenin, otomatik, gelişmiş ve en havalı yolu

Paratica, piyasa koşullarına uygun alım satım stratejilerini tasarlayarak veya diğer kullanıcıların oluşturduğu başarılı stratejileri kopyalayarak kendi trade botunu yaratabileceğin bir algoritmik trade platformudur.

7 günlük ücretsiz deneme.

Kredi kartı gerekmez.

3 Yıldan Uzun Süre Profesyonel Hizmet
500 Milyon USD’den Fazla Spot Hacmi
20.000’den Fazla Kullanıcı
7.500.000’den Fazla Aylık Emir Sayısı

Paratica nedir?

Paratica, borsa hesabınız üzerinde sizin için otomatik olarak alım-satım yapabilen botlar oluşturmanızı sağlayan bir algoritmik işlem platformudur. Paratica sayesinde, seçim yapma, sürekli olarak piyasaları tarama, pozisyon kontrolü ve işlem gerçekleştirme gibi süreçlerle uğraşmana gerek kalmaz.

KULLANICILAR

Kullanıcılar borsa hesapları üzerinde oluşturdukları bağlantı bilgilerini Paratica’ya girdikten sonra, tasarladıkları veya ödünç aldıkları stratejiler ile botlarını aktif hale getirirler.

PARATİCA

Kullanıcılara strateji tasarlayabilecekleri gelişmiş araçları veya diğer kullanıcılar tarafından geliştirilmiş stratejileri ödünç alabileceği sosyal trade alanları sunar. Kullanıcıların strateji seçimi ve botlarını aktif hale getirmesi sonrasında 7/24 piyasa taraması yaparak, alım satım ve diğer tüm işlemleri kullanıcı adına otomatik olarak gerçekleştirir.

BORSA

Borsalar kullanıcı varlıklarının bulunduğu ve alım-satım işlemlerinin gerçekleştiği platformlardır. Paratica, borsalardan sürekli olarak piyasa bilgilerini talep eder, bu bilgileri kullanıcı stratejilerine göre değerlendirir ve alım-satım işlemlerini gerçekleştirir.

Nasıl çalışır ?

Borsa hesabını Paratica’ya bağlayıp bütçeni belirledikten sonra, uzmanlar ekranı üzerinden senin yatırım tarzına en uygun olanı seçebilir, seçtiğin uzmanı takip ederek onun stratejisiyle botunu çalıştırabilirsin.

1

Borsa Hesabını Bağla

Borsa hesabından bir API anahtarı oluşturarak güvenli şekilde Paratica bağlantısını sağla

2

Bütçeni Belirle

Botunun kullanacağı bakiyeyi ve işlem yapabileceği varlıkları belirle

3

Uzman Takip Et

Uzmanlar sayfasından sana en uygun uzmanı seç ve takibe başla

1

Borsa Hesabını Bağla

Borsa hesabından bir API anahtarı oluşturarak güvenli şekilde Paratica bağlantısını sağla

2

Stratejini Tasarla & Test Et

Paratica’da onlarca indikatörü birleştirerek kendine ait bir strateji geliştirebilirsin. Stratejini canlı testler veya backtest simülatörü ile test ettikten sonra bu stratejiler ile botunu çalıştırabilirsin.

3

Bir Uzmana Dönüş

Dilersen bir Uzman Hesabı açarak tasarladığın başarılı stratejileri Paratica topluluğu ile paylaşabilirsin. Bu sayede Paratica topluluğu üyeleri senin stratejilerini kopyalayarak botlarını çalıştırabilecekler!

Özellikler

Paratica kullanıma hazır stratejilere sahiptir. Ayrıntılı ayarlar ve filtreler yapabilirsiniz.

Strateji Tasarımcısı

Otomatik hale getirmeyi hayal ettiğiniz alım-satım stratejilerini Paratica strateji tasarımcısı sayesinde çalışan 7/24 çalışan botlara çevirebilirsiniz.

Uzman Takibi

Profesyonel alım-satım stratejileri tasarlayan uzmanları takip ederek sizin yerinize alım-satım işlemleri gerçekleştirecek botlar oluşturabilirsiniz.

Yüzlerce Paritede İşlem

Paratica botları aynı anda yüzlerce pariteyi tarayarak en uygun alım-satım fırsatlarını yakalayarak işlemler yapar.

Telegram Bildirimleri

Paratica botlarınız tarafından gerçekleştirilen işlemler Telegram üzerinden size aktarılır. Bu sayede pozisyon durumlarınızı her an kontrol edebilirsiniz.

Müşteri Desteği

Donanımlı destek ekibimiz tüm taleplerinize en kısa sürede Türkçe olarak cevap verecektir. Dilerseniz topluluk kanalımıza da katılarak Paratica hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Strateji Testleri

Geliştirdiğiniz stratejilerin başarısını ölçmek için canlı testler yapabilirsiniz. Dilerseniz Paratica backtest simülatörü ile, stratejilerinizi geriye yönelik veriler üzerinde de test edebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Özel fiyatlandırma ile yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.

Ücretsiz Plan

Uzman Takibi

Canlı Strateji Testi

Strateji Geliştirme

Tüm Paritelerde İşlem

Portföy Yönetimi

Telegram Bildirimleri

Takip Eden Stop

Kullanıcı Desteği

Eş Zamanlı İşlem Limiti
5

Günlük Gerçek İşlem Sayısı
10

Ücretsiz*
(Kredi kartı gerekmez)

Black Friday

Uzman Takibi

Canlı Strateji Testi

Strateji Geliştirme

Tüm Paritelerde İşlem

Portföy Yönetimi

Telegram Bildirimleri

Takip Eden Stop

Kullanıcı Desteği

Eş Zamanlı İşlem Limiti
50

Günlük Gerçek İşlem Sayısı
Sınırsız

2.100
1.800 TL/ 6 Ay ***

Özel Plan

Uzman Takibi

Canlı Strateji Testi

Strateji Geliştirme

Tüm Paritelerde İşlem

Portföy Yönetimi

Telegram Bildirimleri

Takip Eden Stop

Kullanıcı Desteği

Eş Zamanlı İşlem Limiti
100

Günlük Gerçek İşlem Sayısı
Sınırsız

Hesapla

* Ücretsiz planda 7 günlük deneme süresi mevcuttur, kredi kartı gerekmez.
** Bu fiyatlar yıllık alımlarda geçerlidir.
*** Sadece 6 aylık satın alımlar için geçerlidir.

Merak ettikleriniz

En çok merak ettiğiniz soruları sizin için cevapladık

Paratica güvenli mi?

Paratica’da botlarınızı çalıştırırken, varlıklarınızın hepsi kendi hesabınızda durur. Borsa hesabınızdan ürettiğiniz özel bağlantı bilgileri ile Paratica hesabınızı bağlarsınız. Bu bağlantıda yetki düzenlemeleri yapabilirsiniz. Paratica botunuz varlıklarınızı çekim yetkisine sahip olmayacaktır.

Bot nasıl çalışıyor

Paratica’daki kullanıcı botları, bağlı oldukları stratejiler ile manuel trade sürecindeki kullanıcı hatalarına düşmeden sizin yerinize 7/24 otomatik alım-satım işlemi yaparlar. Bir bota sahip olmak için borsa hesabınızı bağladıktan sonra bütçe ve strateji seçimi yapmanız yeterli!

Strateji nedir?

Strateji, teknik analiz araçlarının biraraya getirilerek bağlandığı alım-satım kuralları bütünüdür. Paratica Strateji Tasarımcısı, alım satım süreçlerinizi en profesyonel şekilde yönetebilmenizi sağlayan araçları size sunmaktadır.

Uzman takibi nedir?

Başarılı stratejiler tasarlayan Paratica topluluğu üyeleri, stratejilerini diğer kullanıcıların da bu stratejiler ile botlarını çalıştırabilmeleri için hesaplarını uzman hesabına çevirirler. Uzmanlar Sayfası üzerinden işlem sonuçlarını beğendiğiniz uzmanı seçip stratejisini kopyalayabilirsiniz.

Hangi borsalarla entegre çalışıyoruz?

Şu anda Paratica servisleri Binance borsası üzerinde aktif olarak çalışmaktadır. Huobi, OKEx ve Chiliz borsaları üzerinde entegrasyon süreçleri devam etmektedir.